Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Koncert nadchne hudbou i výtvarným uměním

date_range 25.Dub, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Jak spolu ladí klavírní improvizace a výtvarné umění? Odpověď na tuto otázku najdou v úterý 30. dubna všichni návštěvníci Koncertu tónů a barev, při němž vystoupí klavírní virtuos Jiří Pazour společně s výtvarnicí Olgou Volfovou. Hudební večer pořádá Kulturní a vzdělávací středisko Valašské Klobouky v sále základní umělecké školy. Začínat bude v 19 hodin.

„Jiří Pazour je přední český klavírista a skladatel, který se ve své sólové koncertní činnosti zaměřuje především na klavírní improvizaci. Do Valašských Klobouk se vrací po dvou letech a tentokrát si přizval i výtvarnici Olgu Volfovou, která jeho hru doplní obrazovou impresí. Návštěvníky tak strhne výjimečný umělecký zážitek," pozvala Marie Kolajová z městského informačního centra.

Jiří Pazour (zdroj web umělce)

Během koncertu se oba umělci budou vzájemně inspirovat, a tak dají vzniknout obrazům a skladbám, které spolu budou úzce souviset. „Obrazy ovlivní právě znějící hudba a naopak. Před diváky se zrodí zcela nová díla přímo podmíněná naladěním obou protagonistů, výběrem témat i atmosférou v sále," dodala Marie Kolajová. Ve druhé části koncertu bude prostor pro zpracování zadání od publika.

Lenka Zvonková

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA