Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Konec prázdnin si užijí děti, mládež i dospělí

date_range 29.Srp, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Na úspěšné Dětské dny , které v minulosti probíhaly v souvislosti s ukončením školního roku, letos navazuje organizace hornolidečských kynologů pořádáním akce UKONČENÍ PRÁZDNIN.

První část zábavného odpoledne bude patřit dětem. Připraven je pro ně například skákací hrad a diskotéka. Chybět nebudou ani různé soutěže nebo třeba facepaiting, tedy malování na tváře. A vystoupí i břišní tanečnice.

foto archív Kynologického klubu Horní Lideč

Zábavné odpoledne se tentokrát protáhne až do nočních hodin. Zkrátka nepřijde ani mládež a dospělí. I pro ně jsou připraveny soutěže a ochutnávky piva a vín nebo dobrých uzenin. K tanci i poslechu zahraje kapela Depe a vše dokoná taneční zábavou Gryfis .

Akci zaštiťuje prodejna S-Market a její obchodní partneři , připraven je bohatý program , akce vyvrcholí taneční zábavou se skupinou Gryfis.

  Plakát akce

VSTUP ZDARMA. (Celý program na s-market.cz)  

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA