Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Konečná částka pro Moničku mile překvapila

date_range 29.Lis, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Monička se narodila s vrozenou vývojovou vadou mozku. Její rodiče s ní cvičí Vojtovu metodu v kombinaci s prvky z Bobatha, provádí pasivní i aktivní stimulaci všech smyslů, snaží se jí vytvořit co nejlepší prostředí pro co nejlepší rozvoj. K tomu je ovšem zapotřebí také speciálních pomůcek, které jsou bohužel často finančně náročné. Z tohoto důvodu se přátelé jejich rodičů s podporou obce Študlov rozhodli uspořádat Moničce benefiční den, na kterém se podařilo vybrat přes devadesát tisíc korun českých.

V úterý 24.11 2015 měsíc po Benefičním dni pro Moničku byla ukončena i sbírka, která probíhala na třech veřejných místech v obci. Pokladničky umístěné ve smíšeném zboží, v kostele sv. Matouše a na Obecním úřadě Študlov, skrývaly další desetitisíce korun. Po sečtení veškerých příspěvků se pro Moničku Geršlovou podařilo vybrat neskutečných 151 989 Kč. Toto je konečná částka, která bude Moničce a jejím rodičům předána.

Potřebné pomůcky Moničce zkvalitní život        fotogalerie z benefičního dnu   

„Myslím, že k tomu nejde dodat víc, než opravdu veliké díky na všechny strany! Dobré dílo se podařilo s Božím požehnáním, s pomocí všech kteří se jakkoliv zapojili a také s Vaší ochotou, vřelostí a laskavým srdcem," říká za organizátory Jana Šerá.

„Děkujeme za Moničku a manžele Geršlovy a nepřejeme jim nic jiného, než aby byla Monička zdravá, šťastná a spokojená ve své rodině a její život byl alespoň trochu zkvalitněn díky potřebným pomůckám," dodává Jana Šerá.

-red- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA