Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Kontroly mládeže: Deset podnapilých

date_range 27.Led, 2014 featured_play_list Aktuality

 

Policisté z obvodních oddělení ve Valašských Kloboukách a ve Vizovicích se během uplynulého víkendu znovu zaměřili mimo jiné na dodržování zákazu podávání a prodávání alkoholických nápojů mladistvým osobám. A na obou odděleních museli porušení tohoto předpisu vyšetřovat.

„Na Valašskokloboucku policisté odhalili v noci z pátku na sobotu v restauracích hned čtveřici podnapilých mladistvých ve věku od patnácti do šestnácti let. Nejvíce nadýchala šestnáctiletá dívka, a to 0,87 promile alkoholu," informoval mluvčí zlínských policistů Petr Jaroš.

Podobný problém řešili ve Slušovicích i policisté z vizovického obvodního oddělení, ovšem až během následující noci. O půlnoci kontrolovali policisté šestici mladých lidí, kteří již na první pohled nesplňovali osmnáctiletou věkovou hranici pro legální podávání alkoholu.

„Nejmladší dívce ještě nebylo ani patnáct let a nadýchala 0,89 promile alkoholu. Nejvyšší hodnotu z povedené šestice vykázala zkouška u šestnáctiletého chlapce, a to 1,14 promile alkoholu v dechu," vyjmenoval mluvčí.

Všech šest podnapilých osob tak muselo zábavu okamžitě ukončit, neboť je čekala cesta k rodičům. „Podle všeho si mládež alkohol nekupovala v baru, ale popíjeli už dříve slivovici, kterou z domu přinesl patnáctiletý hoch," dodal Jaroš.

-red-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA