Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Koupaliště v regionu zahajují letní sezónu 2019

date_range 13.Čvn, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

Teploty stoupají, proto je čas vyrazit k vodě. Některá venkovní koupaliště jsou už v provozu, jiná plánují otevřít své brány v nejbližší době.

 

Koupaliště Valašské Klobouky

 

Lidé sem mohou za osvěžením i odpočinkem přicházet už od úterka 11. června, a to v době od 10 do 19 hodin. Do konce tohoto týdne bude areál ve zkušebním režimu, od víkendu však už najede na plný provoz.

 

„Dětem v kloboucké základní škole letos začínají prázdniny o dva týdny dřív, a tak si volných letních dní mohou užívat třeba na zdejším koupališti. To návštěvníkům na sezónu opět připravilo bohaté možnosti vyžití od plážového volejbalu, badmintonu a ruských kuželek až po skákací trampolínu nebo ping-pong a chybět nebude ani bufet s občerstvením. Dětem i dospělým přejeme příjemný relax u vody,“ pozval místostarosta Karel Ptáček. Poznamenal, že za přípravu koupaliště na letní provoz náleží poděkování pracovníkům Valašskoklobouckých služeb.

 

Vstupné zůstává na loňské výši, a sice 40 korun pro dospělého, pro děti do 15 let a seniory 25 korun, děti do 3 let mají vstup zdarma. Za rodinné vstupné pro dva dospělé a dvě děti uhradí návštěvníci 100 korun.

Koupaliště Valašské Klobouky

 

Koupaliště Brumov-Bylnice

 

Sportovní a rekreační areál Brumov-Bylnice otevírá své brány a naplno rozjíždí sezónu ve středu 12. 6. 2019 od 14:00 h. Více na webu koupaliště ZDE.

Koupaliště Brumov Bylnice

 

Koupaliště Slavičín

 

Na slavičínském koupališti finišují přípravy na koupací sezonu 2019!  Letošní koupací sezonu zahájí v pátek 14. června 2019. Otevřeno bude od 10.00 hodin.  Aktuální dění na FB stránkách koupaliště ZDE.

Koupaliště Slavičín

 

Koupaliště Pod Pecníkem Vsetín

 

Koupaliště je otevřeno od neděle 2. 6. 2019. Ve všední dny od 12 do 19 hodin a o víkendech od 10 do 20 hodin. K dispozici jsou v letošní sezóně také nově zakoupené lehátka pro vaše pohodlí.

Provozní doba je závislá na teplotních podmínkách, tak snad nám bude počasí přát. Více informací průběžně na webu ZDE.

Koupaliště Pod Pecníkem Vsetín

 

Koupaliště Velké Karlovice

 

Ve Velkých Karlovicích je už otevřeno. Na koupališti si můžete užít tyto atrakce: velký bazén – skluzavka, masážní trysky, perličky. Malý bazén – vodní sloup, vodní ježek. Dále máte možnost navštívit přilehlou restauraci, diskotéku i bowling. Aktuální informace na webu koupaliště ZDE.

 

 

 

Koupaliště Valašská Senice

 

Ve Valašské Senici se koupaliště otevírá po 20. červnu.

Koupaliště Valašská Senice

 

Koupaliště Duha Pozlovice

 

Již otevřeno. Více informací na webu ZDE.

 

Koupaliště Štítná nad Vláří 

 

Sezóna zahájena 25. 6. 2019. Během prázdnin je otevřeno dle obvyklých časů. Aktuální informace ZDE.

 

 

Koupaliště Újezdinformace se zatím nepodařilo zjistit

 

Koupaliště Vlachovice – informace se zatím nepodařilo zjistit

 

Koupaliště Zděchov – informace se zatím nepodařilo zjistit

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi