Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Koupaliště ve Valašských Kloboukách otevřelo své brány

date_range 02.Čvc, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

Novou sezónu zahájilo na startu letních prázdnin městské koupaliště ve Valašských Kloboukách. Za osvěžením i odpočinkem sem mohou návštěvníci přicházet denně od 10 do 19 hodin. V areálu je k dispozici plavecký bazén, dětský bazén s brouzdalištěm a skluzavkami, beachvolejbalové hřiště, trampolína a vybavení pro další sportovní vyžití a zábavu. Vstupné pro dospělého na celý den činí 50 korun, děti do 3 let mají vstup zdarma, děti do 15 let a senioři zaplatí 25 korun. Po 15. hodině je vstup levnější.

Koupaliště ve Valašských Kloboukách

„Na klobouckém koupališti se mohou návštěvníci kromě plavání věnovat i aktivnímu odpočinku při plážovém volejbale, badmintonu, ruských kuželkách nebo ping-pongu, děti zase ocení skákací trampolínu nebo hrací domek. A ke správnému letnímu relaxu u vody nebude chybět ani občerstvení v bufetu s venkovním posezením. Všichni místní i přespolní návštěvníci jsou vítáni,“ vzkázal Roman Petrůj, jednatel Valašskoklobouckých služeb.

 

Koupaliště jsou už také otevřena například v Brumově-Bylnici, Slavičíně, Štítné nad Vláří, Vsetíně, Zděchově, Velkých Karlovicích či Pozlovicích.

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA