Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Kradl v Rudimově, chytili jej v Luhačovicích

date_range 27.Led, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Promočený, bez boty a vysílený doběhl v pondělí kolem poledne osmadvacetiletý muž ke sportovnímu areálu v Luhačovicích. K tomuto jinak velmi hodnotnému sportovnímu výkonu ho donutily okolnosti, které se odehrávaly již od pondělního rána.

„Muž nejdříve nezvaně navštívil stodolu poblíž rodinného domu v Rudimově a odnesl si z ní sekeru. Když procházel obcí, všimnul si před jedním z domů neuzamčeného vozidla a sebral z něj rukavice. Viděli to však místní obyvatelé, kteří se rozhodli zloděje dopadnout," vylíčil policista Petr Jaroš.

Ten se dal na útěk. Jak je již uvedeno na začátku, chytili jej v Luhačovicích, po několika kilometrech běhu ve sněhu. Tam unaveného muže pronásledovatelé zahnali do fotbalové branky a zavolali policii. Při tomto „lovu na škodnou", jehož se zúčastnilo několik mladých mužů ve věku od 22 let do 34let, ztratil pachatel při přeskakování plotu u nedaleké chaty i jednu botu. Až do Luhačovic pak běžel napůl bosý.

„Policisté z Luhačovic muže zajistili a při prohlídce u něj našli i injekční stříkačku, která obsahovala malé množství krystalické látky. Následným rozborem, který provedli zlínští kriminalisté, byla zjištěna přítomnost metamfetaminu," podotkl Jaroš.

Tímto se stal muž podezřelým i ze spáchání přestupku neoprávněného přechovávání malého množství omamné nebo psychotropní látky.

„Ačkoliv pachatel způsobil škodu jen za několik stokorun, je podezřelý z krádeže, za kterou mu hrozí trest odnětí svobody až na tři léta," dodal Petr Jaroš.

A to z toho důvodu, že byl již za podobný čin potrestán Okresním soudem v Uherském Hradišti podmíněným trestem odnětí svobody.

-red-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA