Krajský přebor jede na plné obrátky

date_range 08.Úno, 2011 featured_play_list Aktuality

Nebývalé tempo nabral Krajský přebor volejbalistek. O víkendu se hrálo už 27. a 28. kolo a na programu bylo i pravé valašské derby. Ženy Vsetína hostily svého odvěkého rivala z Valašského Meziříčí, když jasným favoritem byl domácí celek AUSTINU. První duel však byl hodně vyrovnaný a o výsledku musela rozhodnout až pátá zkrácená hra, kterou v poměru 15:10 nakonec lépe zvládl vsetínský tým. Druhé utkání už bylo pro vedoucí celek tabulky jednodušší a tentokrát vsetínské hráčky nedovolily svým soupeřkám uhrát ani set.

Volejbalistky Slavičína měly v domácím prostředí těžkou úlohu proti rezervě Uherského Hradiště. Úvodní utkání patřilo slováckému týmu, který ho vyhrál v poměru 3:1. Druhý zápas z pohledu Slavičanek už byl jako nebe a dudy a ty nakonec dokázaly oplatit hradišťankám úvodní porážku a to dokonce stejným poměrem.

Tento týden má KP volejbalistek čtrnáctidenní přestávku a program dalších utkání najdete v naší nabídce.