Krajský přebor volejbalistek je již historií

date_range 22.Bře, 2013 featured_play_list Aktuality

Za velmi úspěšnou, mohou hodnotit regionální volejbalistky právě skončenou sezonu. Slavičanky skončily na vynikajícím druhém místě hned za zlínskou Univerzitou a další regionální tým z Hošťálkové bral konečné třetí místo. V posledním dvoukole si Slavičín dvakrát poradil v domácím prostředí s Rožnovem pod Radhoštěm, ale v prvním zápase se na vítězství Slavičanky hodně nadřely. To vybojovaly až v pátém setu ve zkrácené hře v poměru 15:13. Druhý zápas se pak změnil v exhibici domácích, které jej vyhráli bez ztráty jediného setu.

Volejbalistkám Hošťálkové se poslední utkání vydařila tak napůl, když dokázaly z horké půdy v Uherském Hradišti vydolovat jenom jedno vítězství. Druhé utkání už ale bylo jasnou záležitostí celku ze Slovácka, kdy valašský tým dokázal vzdorovat jen ve třetím setu. Krajský přebor je tedy již historií, podívejte se na závěrečnou tabulku.

Výsledky KP žen:

27. kolo
105 17.03. 09:00 SK Slavičín – TJ Rožnov 3:2 (-23,22,-18,25,13)
106 16.03. 09:00 SK Spartak Hulín – TJ Spartak Uherský Brod 3:2 (18,20,-22,-24,8)
107 16.03. 09:00 TJ Valašské Meziříčí – VŠSK Univerzita Zlín 0:3 (-12,-13,-12)
108 17.03. 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště – SKV Hošťálková 1:3 (21,-14,-23,-12)

28. kolo
109 17.03. 13:00 SK Slavičín – TJ Rožnov 3:0 (15,16,22)
110 16.03. 11:00 SK Spartak Hulín – TJ Spartak Uherský Brod 3:0 (12,24,18)
111 16.03. 13:00 TJ Valašské Meziříčí – VŠSK Univerzita Zlín 3:2 (19,-11,16,-24,7)
112 17.03. 13:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště – SKV Hošťálková 3:0 (20,20,25)