Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Krajští kuželkáři mají za sebou své přebory

date_range 23.Úno, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Kuželkáři z našeho regionu odehráli v několika kuželnách na území Valašska své letošní přebory Zlínského kraje. Muži po dva dny válčili ve Valašském Meziříčí, kde si to rozdali v přímém souboji o postup na republikový šampionát. V sobotu se hrála kvalifikace, v neděli se šestnáctka nejlepších představila ve finále. Celé soutěži nakonec kraloval luhačovický hráč Jiří Staněk.

Krajské přebory v Luhačovicích     foto KKS Zlín

Kuželkářky měly přebory v největších moravských lázních Luhačovicích, kde se v kuželně v areálu sportovní haly Radostova stala krajskou přebornicí Dana Bartolomeu z Otrokovic. Své soutěže odehráli i senioři a ve zlínské kuželně se z vítězství radoval Vladimír Výrek z Valašského Meziříčí. Seniorky soutěžily ve vsetínské kuželně a vítězem se stala Ludmila Pančochová z Luhačovic.

Další výsledky a statistiky najdete na webu krajských kuželkářů

-kos

 

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA