Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Krakonoš, piráti i Bob a Bobek: děti čeká v neděli Pohádková cesta lesem

date_range 05.Čvn, 2024 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Pohádkový les

Vezměte děti na výlet do pohádky! V neděli 9. června se u hotelu Galik v Resortu Valachy Velké Karlovice chystá oblíbená tradiční akce pro celou rodinu – Pohádková cesta lesem.

 

Děti se při procházce potkají s oblíbenými pohádkovými a filmovými postavami a budou s nimi plnit různé úkoly. Zkusí uvařit lektvar s čarodějnicí, najít poklad s piráty, pomohou portášům stavět rozhlednu a počítat ptáčky v Krakonošově revíru, budou hádat hádanky s Dědem Vševědem, dorazí i Vikingové, Bob a Bobek nebo tajemná Bílá Paní.

 

V cíli budou pro děti přichystány hry s žabákem Coquim, Gogen herní zóna, stánek s deskovými a IQ hrami Mindok, ruličkové překvapení, šermířské vystoupení i živá zvířátka, doprovodný program zpestří bubenická show v podání dětí ze ZUŠ ze sousední obce Karolinka.

 

Na pohádkovou trasu od hotelu Galik je možné se vydat kdykoli od 9:30 do 12 hodin. Akce se koná za každého počasí, vstupné je dobrovolné.

Kdo by si chtěl rodinný den prodloužit o další zábavu s dětmi, může návštěvu Pohádkového lesa spojit s procházkou po nedaleké Stezce valašských strašidel nad hotelem Lanterna nebo Kulíškově naučné stezce u tři kilometry vzdáleného hotelu Horal, kde se dá výlet zakončit na velkém dětském hřišti, zmrzlinou na terase nebo koupáním v termálních bazénech ve Wellness Horal.

 

Více na www.valachy.cz/valachy-detem

 

Na následující týdny chystá Resort Valachy také další akce

 

V pátek 14. června bude například v hotelu Lanterna Valašský večer s cimbálovou muzikou, tanečním vystoupením souboru Malá Jasénka, školou lidového tance a ukázkou výroby korbáčků.

 

V sobotu 15. června se v Lanterně uskuteční degustační večer s vinařstvím Verýsek k uvedení nového menu s průvodním slovem šéfkuchaře Pavola Pikuláka a vinaře Tomáše Osičky.

 

O víkendu 22. a 23. června se chystá oblíbený triatlonový závod Valachy man u vodní nádrže Bystřička, další z akcí seriálu DATART Valachy tour.  Dospělí sportovci si mohou vybrat ze tří tras různé náročnosti včetně jedné fitness trasy pro úplné začátečníky. Součástí jsou i závody dětí. Připraven bude i doprovodný program s večerní párty na pláži.

 

Na letní prázdniny, nejen pro ubytované hosty, ale i širokou veřejnost, pak chystá Resort Valachy řadu pravidelných akcí: vždy v pondělí budou kurzy pečení pizzy (nejen) pro děti, v úterky a neděle kurzy pečení frgálů, středy jsou zasvěceny hudebním večerům s regionálními muzikanty na terase hotelu Horal, čtvrtky posezením u cimbálu s ukázkou výroby korbáčků v hotelu Lanterna, víkendy zpestří grilování na Horalu a konat se budou také lekce in-line bruslení, tenisu, golfu, jógy a aquafitness nebo hudební večery v hotelu Lanterna.

Tečku za prázdninami symbolicky učiní charitativní divadelní festival Týden kultury na Valašsku 21. až 27. srpna, který přinese sedm představení v cirkusovém šapitó i Rodinný den. Výtěžek obdrží mobilní hospic Strom života a rodina postižené Kristýnky Němcové z Velkých Karlovic.

 

Více o všech akcích: www.valachy.cz/akce

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA