Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Kramolišova ulice: už brzy bude hotovo

date_range 25.Zář, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ulice Kramolišova s dokončenou opěrnou zídkou, foto: město Valašské Klobouky

Závěrečná etapa kompletní obnovy Kramolišovy ulice ve Valašských Kloboukách odstartovala. Opěrná zídka, která lemuje středovou část lokality, byla nově obložena pískovcovým kamenem, a tak může být dokončen i povrch sousední komunikace. Dopravní omezení pro řidiče proto nadále trvá, rezidenti mají vjezd ke svým domům povolený.

 

„Křižovatka s ulicí Příčná bude provedena ze žulových kostek a díky zvýšenému profilu bude působit jako zpomalovací retardér. Poté bude zrekonstruován pás vozovky, který bude mít podobně jako sousední úseky středovou část z asfaltu a plochy vedoucí k domům a plotům budou dodlážděny kostkami,“ sdělila starostka Eliška Olšáková.

V horní části Kramolišovy ulice už se asfaltuje, foto: město Valašské Klobouky

 

Na nový asfaltový povrch je připravena také komunikace vedoucí v horní části ulice. Pak přijde na řadu zahradní úprava a ozelenění svahu.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA