Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Kryštof míří v březnu do Klobučanu ve Valašských Kloboukách

date_range 19.Lis, 2022 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK
arrow_drop_up Halywůd Kryštof Tour 2023

Přední česká skupina kolem Richarda Krajča se po letech vrací do prostředí, ve kterém téměř před třiceti lety začínala. Po velkolepých koncertech v amfiteátrech, na festivalech, fotbalových i zimních stadionech si budete moci užít Kryštof v intimní atmosféře sálů po celé republice.Jedním z těchto sálů bude také KD Klobučan ve Valašských Kloboukách.

 

Halywůd Kryštof Tour 2023 startuje 1. března ve Stříbře. Na sedmnácti koncertech proběhne odložená premiéra posledního alba Halywůd. To kapela přivedla na svět v době kulturních restrikcí a tak poprvé v její historii nedoprovázelo vydání alba ucelené turné. Některé nové písně si však fanoušci užili na vyprodaných květnových koncertech v O2 aréně a nebo přes léto na festivalech Kryštof Kemp. Na klasickou šňůru si však songy jako Halywůd, Vohul Basy, Co bude pak nebo Do nebe se propadám musely počkat.

 

Kryštof v playlistu turné samozřejmě nevynechá největší hity z celé jejich tvorby. Takže se dá očekávat pro ně typická klubová koncertní show, která před mnoha lety začala s desítkami nadšených fanoušků a přivedla kapelu před vyprodané desetitisícové stadiony. Byť jde o výrazně menší prostory s omezenou kapacitou, jistě dojde na tematické videoprojekce, pódiové efekty a další prvky, které podpoří už tak typicky energický koncert umocněný klubovým prostředím. Vstupenky jsou k dispozici na stránkách halywud.krystof.net.

 

1. 3. STŘÍBRO – kulturní dům
3. 3. HAVLÍČKŮV BROD – kd Ostrov
4. 3. KUTNÁ HORA – Lorec
8. 3. KLADNO – kd Sítná
9. 3. ÚSTÍ NAD LABEM – kulturní dům
11. 3. CHOMUTOV – sportovní hala
14. 3. MLADÁ BOLESLAV – kulturní dům
15. 3. LIBEREC – dům kultury
17. 3. JINDŘICHŮV HRADEC – kc Jitka
18. 3. HOŘOVICE – kulturní dům
21. 3. ZNOJMO – sc Dukla
22. 3. HODONÍN – kulturní dům
24. 3. VALAŠSKÉ KLOBOUKY – KD Klobučan
25. 3. ÚSTÍ NAD ORLICÍ – kulturní dům
28. 3. KRNOV – mc Kofola
31. 3. PROSTĚJOV – kas Prostějov
1. 4. FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ – kulturní dům

 

 

-pr článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA