Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Kurz o mezilidské komunikaci

date_range 05.Zář, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Jak se naučit žít tak, abychom si sebe navzájem vážili, komunikovat tak, aniž bychom druhým ublížili, vyjadřovat se tak, aby nám druzí porozuměli, a chovat se tak, abychom se vcítili do ostatních a respektovali jejich potřeby? Odpovědi na tyto i další otázky o mezilidské komunikaci mohou od 15. října hledat všichni návštěvníci kurzu Respektovat a být respektován, který otevírá Rodinné centrum Kaštánek ve Valašských Kloboukách.

„Kurz patří mezi jeden z nejlepších svého druhu v České republice a získal rovněž akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Je veden manžely Kopřivovými, dlouholetými odborníky na problematiku mezilidské a partnerské komunikace. Přihlásit se mohou všichni, kdo chtějí ve svém životě jít cestou porozumění, úcty a respektu k sobě samému i svému okolí," představila zajímavou možnost vedoucí centra Markéta Šobáňová. Obzvlášť užitečná bude praktická průprava pro rodiče, manžele a všechny, kdo ve svých profesích pracují s lidmi.

 Foto archiv města

Během sedmi lekcí, které budou probíhat vždy v pondělí od 16 do 20:15 hodin, se účastníci seznámí se základními komunikačními dovednostmi pro běžné životní situace. Naučí se, jak komunikovat oprávněné požadavky vůči dětem i dospělým, objasní si partnerský a mocenský model vztahů mezi lidmi, porozumí vnitřní i vnější motivaci k učení i práci a dozvědí se o rizicích trestů. Procvičí si také techniky, jak reagovat, když jsou druzí lidé v emoční nepohodě, a jak svým blízkým projevit uznání a úctu. Výklad bude střídán praktickým tréninkem.

Bližší informace o ceně kurzu a také závazné přihlášky mohou zájemci získat na www.rc-kastanek.cz, případně e-mailu rcvk@seznam.cz.

Lenka Zvonková

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA