Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Kvalitní hudba i krokodýlí maso. Karpaty fest ve Slavičíně začíná

date_range 28.Čvn, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Kapela Horkýže slíže

Zahájení léta si vyžaduje patřičnou párty a když je to pod širým nebem, tím líp! Proto pořadatelé do Slavičína pozvali několik kvalitních kapel, objednali počasí a těší se, až si společně zazpíváme.

 

Jde už o 12tý ročník dobročinné akce, která má ve Slavičíně velkou tradici, jen letos dostala nový kabátek! Páteční podvečer a večer budou tedy zahradou dunět rovnou dvě stage. Velká přímo na travnaté ploše uprostřed, menší potom v areálu letního kina.

 

Už v pátek můžete ochutnat několik skvělých dobrot z originálních jídleních vozů, které zůstávají i do soboty na gastrofestival. Točené pivečko je jasné, panáka si taky bude kde dát a kdyby někdo potřeboval náhodou nealko či kafe, přichystáno je taky 🙂

 

🔹️ Horkýže Slíže 🔥

🔹 Mirai 🔹️

🔹️ Pokáč 🔹️

🔹️ Motorband 🔥

🔹️ Dareband 🔹️

🔹️ Adam Ďurica 🔹️

🔹️ HorizontOfficial 🔹️

🔹️ Muser Tour (Dominika Mína Elischerová, Naty Hrychová Official, Adam Kajumii, PJAY a další) 🔥
Sobotní gastrofestival

 

Celým dnem provází bývalý moderátor Kiss Publikum a rodák ze Slavičína – Vlasťa Macík.

 

 

Sobota podle zvyklostí opět nabídne program celé rodině, letos si ale kromě dětí, přijdou na své taky rodiče. Gastrofestival totiž přináší desítky stánků, které budou ukrývat vybrané pochoutky a netradiční pokrmy z celého světa.

 

🔸️ Více než 30 gastrozastávek s různými dobrotami 🧐

🔸️ Veganské a raw dezerty 🌸🌱

🔸️ Kačka_ladybaker – účastnice soutěže MasterChef 🔪

🔸️ Regionální prodejci a farmáři 🐖🍎

🔸️ Burgery s telecím, trhaným masem nebo v černé bulce 🍔🍟

🔸️ Soutěž v pojídání Valašských frgálů 🏆🏆

🔸️ Československý koutek s cimbálovkou a vínem 🇨🇿🥂🇸🇰

🔸️ Valašské tradiční pokrmy 🥨🍯

🔸️ Hmyzí kuchyně, žabí stehýnka nebo krokodýlí maso 🦗🐸🐊

🔸️ Speciální degustační bar plný prémiových rumů 🥃🌍

🔸️ Rolovaná zmrzlina a originální palačinky 🍦😍
Sobotní doprovodný program dětského dne

🔹️ Dvě desítky stanovišť atrakcí pro děti 🏒🎯🎭

🔹️ Jiří HADAŠ – kouzelník – magician a Kouzelný karneval 🎉🎊

🔹️ Pro děti zmrzlina a cukrová vata zdarma 🍡🍨

🔹️ Jízda na koních, Core cvičení a parkour 🏇🤾‍♀🤸‍♀️

🔹️ Kapela FOCUS rock 🔥

🔹️ 25m velký SKÁKACÍ HRAD 🕍

 

Velkým tahákem bude určitě soutěž v pojídání klasických valašských koláčů – Valašský Frgál 2019. Pozvání přijalo několik frajerů, kteří se pravidelně ládují taky švestkovými knedlíky ve Vizovicích, takže to bude drama do posledního drobku!

 

Určitě nepřijdou zkrátka milovníci pořádných hamburgerů. Do housky tady můžete sehnat nejen kvalitné hovězí, ale třeba taky jehněčí, nebo trhané vepřové. K tomu všemu budou k dostání i pravé americké Hot-Dogy, které doplní domácí hranolky s pravou belgickou omáčkou.

 

Pokud zamíříme mezi ty méně známé chutě, určitě doporučíme zastavit se u stánku s hmyzem, ochutnáte třeba žabí stehýnka, nebo poprvé vyzkoušíte krokodýlí maso! Aby toho nebylo málo, profíci dovezou taky šneky nebo originální thajskou kuchyni.

 

Pro mlsné jazýčky budou určitě k dobré kávě i spousta sladkostí. Americké donuty, klasické valašské frgály, trdelníky, palačinky, domácí dorty doplní taky bezlepkové a vegan laskominy, aby si pochutnal opravdu každý, ať už vyznává jakýkoliv směr. A když už byla řeč o kávě, tak tu zde dostanete čerstvě upraženou přímo na místě.

 

Kromě dobře vychlazeného piva, bude připraven i koutek pro milovníky vína s odborným výkladem. Tuto část navíc doprovodí pro správnou atmosféru cimbálová muzika.

 

Pokud ani jednu z možností neoceníte, tak dorazí také Jack Daniel’s Tennessee whiskey přívěs, nebo speciální bar plný prémiových rumů i s profíkem, který vysvětlí jak se správně ten či onen pije.

 

Pozvání přijala také Kačka Kolbová, účastnice pořadu MasterChef. Z jejích dezertů se musí každému před televizí doslova sbíhat sliny. Na pódiu se ale budou střídat celý den i další odborníci na netradiční kuchyni (hmyzí, thajskou, chilli a další), kteří vám vysvětlí jak to chodí s vařením jinde ve světě.

 

Pro děti je v sobotu nachystán program v podobě dvou desítek sportovních stanovišť, které budou v rámci honem za body postupně procházet a plnit úkoly. Připravena je parkour dráha, jízdy na koních, Core cvičení nebo 25m velký skákací hrad.

 

Jako odměnu si opět mohou dopřát cukrovou vatu a zmrzlinu zdarma. Ve volné chvíli se pak mohou zabavit třeba vystoupením kouzelníka Jirky Hadaše.

 

A po celém náročném dni ještě navíc jako bonus pro všechny na velkém pódiu přivítají kapelu Focus Rock. Tihle muzikanti jsou v kraji velmi oblíbení, takže doufáme, že i s přecpanými pupky ještě na závěr vydařené akce, společně “hodíme bočkem” v rytmu známých pecek.

Celým dnem provází bývalý moderátor Kiss Publikum – Ondra Albrecht.

 

KARPATY FEST – 28 – 29. 6. 2019, Zámecký park, Slavičín

 

Vstupné

 

Celý víkend: 450Kč předprodej / 500Kč na místě (děti 250Kč)

Sobotní Gastrofestival: 100Kč na místě (děti zdarma)

 

-PR článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA