Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Lálá Pápá Fest už tento víkend

date_range 28.Srp, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Na milovníky rocku čeká osm kapel nejen z Čech, ale také ze Slovenska. Těšit se mohou na skupiny The Paranoid, Silent Stream Of Godless Elegy nebo Špagát.

 

Pro letošní rok pořadatelé připravili návštěvníkům festivalu více než deset hodin živé hudby pod širým nebem. Hrát se začne se sobotní (29. srpna 2015) šestnáctou hodinou. „V půl desáté večer bude patřit podium kapele Silent Stream Of Godless Elegy, která během svých vystoupení hraje také na housle a violoncello. Což nejsou typické nástroje pro tento žánr hudby," říká za organizátory open-air festivalu Vlastík Hrabica.

Návštěvníci rockového festivalu se mohou dále těšit na kapely Criminal Colection, Tlustej Martin a Pan Jan, Tchoři, Výfu(c)k nebo X-Core. Místem konání festivalu je sportovní areál v Horní Lidči. Vstupenky budou k zakoupení přímo na místě.

-tz-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA