Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Lanterna chystá tématické zážitkové pobyty

date_range 21.Úno, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Spa hotel Lanterna Velké Karlovice v roce 2016 rozšiřuje nabídku pobytů pro náročné hosty. Horský hotel, díky kvalitnímu relaxačnímu zázemí a moderní krajové gastronomii vyhlášený zejména mezi milovníky wellness a romantických pobytů, se od letošního roku více zaměří také na tématické zážitkové pobyty.

Vícedenní programy pro omezený počet hostů budou věnovány zdravému životnímu stylu – od pohybových aktivit přes gastro akce až po beauty víkendy s poradenstvím pro ženy. Pobyty jsou směřovány především do klidnějšího období mimo hlavní turistickou sezónu, na jaro a podzim. Spa hotel Lanterna při jejich tvorbě i organizaci spolupracuje s předními osobnostmi daných oborů. První pobyty, chystané na duben a květen, zaštítili např. běžecký kouč Miloš Škorpil, Miss ČR a blogerka Michaela Salačová, kondiční trenérka a instruktorka jógy Zuzana Klingrová nebo „mistr etikety" Ladislav Špaček. Více na lanterna.cz

foto Spa hotel Lanterna

14. – 17. 4. 2016 Běžecká škola Miloše Škorpila
Naučte se správně běhat pod vedením ultramaratonce, propagátora běhu a známého kouče Miloše Škorpila. Čtyřdenní pobyt s běžeckou přípravou je určen jak začátečníkům, kteří se chtějí při svých prvních běžeckých krůčcích vyvarovat základních chyb, tak pokročilým, jimž soustředění pomůže rozšířit běžecké obzory a zapracovat na rozvoji vytrvalosti i při tvorbě tréninkových plánů a optimalizaci běžecké techniky. Pobyt je doplněn relaxací v hotelovém spa a v blízkém Wellness Horal s termálními bazény.

Zahrnuje: ubytování na 3 noci se snídaní a večeří, Běžeckou školu Miloše Škorpila – správná technika běhu, rozvoj vytrvalosti, pomoc při tvorbě tréninkových plánů + poradenství a doporučení: jak se připravit na závod a jak relaxovat, neomezený vstup do hotelového spa a blízkého Wellness Horal
Cena: 7 990 Kč/osoba

21. – 24. 4. 2016 Dny plné krásy s Miss ČR Michaelou Salačovou
Pobyt připravený ve spolupráci a s účastí M. Salačové, naplněný relaxací a péčí profesionálních poradkyň v oblasti oblékání, kosmetiky a výživového poradenství.

Zahrnuje: ubytování na 3 noci se snídaní a večeří, neomezený vstup do hotelového spa a do blízkého Wellness Horal, relaxační masáž, obličejové ošetření a beauty program: osobní styling, poradenství k tvorbě šatníku, barevná typologie s návrhářkou Eliškou Tomkovou (studio Elisha), individuální konzultace v péči o pleť s Evou Kroulíkovou (salon SlimFOX ), přednáška a individuální konzultace k výživovým doporučením s Danou Moser (Ústav pro výživu a životní styl). Navíc také party v Cocktail baru s DJ Michaelou Salačovou.
Cena: 9 990 Kč/osoba

22. – 24. 4. 2016 Jóga víkend se Zuzanou Klingrovou
Víkend s relaxací i cvičením pod vedením renomované lektorky Zuzany Klingrové, která se specializuje na jógu a hatha jógu. Lekce cvičení jsou směřovány na dopolední a večerní časy, s možností využít během dne bohatých možností relaxace ve Spa hotelu Lanterna i blízkém Wellness Horal s termálními bazény.

Zahrnuje: ubytování na 2 noci se snídaní a večeří, 4 bloky cvičení se Zuzanou Klingrovou, relaxační masáž, neomezený vstup do hotelového spa a blízkého Wellness Horal
Cena: 6 490 Kč/osoba

1.-2. 5. 2016 Kurz etikety s Ladislavem Špačkem
Dvoudenní pobyt s večerním programem ve společnosti "mistra etikety" Ladislava Špačka s degustační večeří v zážitkové restauraci Vyhlídka. Servírované pokrmy jsou vybrány a připraveny ve spolupráci hotelových kuchařů a Ladislava Špačka tak, aby naplnily „výukový" cíl a hosté si nabyté zkušenosti rovnou vyzkoušeli při stolování.

Zahrnuje: ubytování na 1 noc se snídaní, večerní program v restauraci Vyhlídka s večeří a Etiketou Ladislava Špačka, neomezený vstup do hotelového spa a do blízkého Wellness Horal
Cena: 4 990 Kč/osoba

__________________________________________________________________________ 

Další chystané pobyty:
8. – 9. 5.: Den matek v restauraci Vyhlídka (degustační večer s ochutnávkou vín žen-vinařek)
27. – 29. 9.: Degustační večery s hostem: Pavlem Sapíkem (šéfkuchař Terasy U zlaté studně)
13. – 16. 10.: Běžecká škola Miloše Škorpila
16. – 17. 11.: Noc bílých lanýžů se sommeliérem Piemontu
16. – 17. 12.: Kurz etikety s Ladislavem Špačkem
2. pololetí 2016: Fotokurzy s Nikonem 

Spa hotel Lanterna**** Velké Karlovice
Spa hotel Lanterna je díky komorní atmosféře, poloze stranou běžného ruchu a bohaté nabídce služeb ideálním útočištěm pro náročné hosty a páry vyhledávající klidnou relaxaci. Hotel skýtá ideální relaxační zázemí díky L-Spa s bazénem, saunovým světem a bohatou nabídkou masáží a Beauty salonem. Třešinkou na dortu je krajová valašská gastronomie ve svěžím moderním pojetí s důrazem na regionální produkty. Pro náročné gurmány je v hotelu otevřena také zážitková restaurace Vyhlídka, nabízející šestichodová menu ze sezónních surovin.

Lanterna je součástí Resortu Valachy Velké Karlovice, který tvoří celkem tři hotely vzdálené od sebe do 3,5 km v karlovickém údolí Léskové. Ubytovaní hosté tak mohou využívat i další služby, některé z nich v ceně zvýhodněných pobytů. Hosté hotelu Lanterna mají možnost neomezeného vstupu do relaxačního centra Wellness Horal s termálními bazény a nabídkou saunových rituálů v hotelu Horal. V resortu je také Ski areál Razula, devítijamkové Golfové hřiště Horal, tenisový kurt, bowling, půjčovna segway a elektrokol či jedinečná Fotostezka Valachy, pro děti zábavní park Razulák nebo Kulíškova naučná stezka.

Okolní příroda CHKO Beskydy nabízí příležitosti k pěším i cyklistickým výletům různé délky a náročnosti neporušenou krajinou s řadou hezkých výhledů, v níž jsou dodnes samozřejmostí hluboké lesy, louky plné vzácných rostlin, typické valašské dřevěné chaloupky i stáda ovcí na pastvinách. Doslova na dosah Spa hotelu Lanterna jsou tři celoročně přístupné rozhledny Miloňová (2 km), Sůkenická (6 km) a Ztracenec (10 km).

-pr- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA