Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Letní prázdniny ukončí rockový festival

date_range 25.Čvc, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Česká metalová skupina ARAKAIN vystoupí v rámci tradičního open air festivalu LÁLÁ PÁPÁ FEST 2017 v Horní Lidči.
 
Tradiční open air festival rockové hudby se uskuteční v sobotu 26. srpna v prostorách sportovního areálu v Horní Lidči již po šesté. Hlavním organizátorem této akce je Vlastík Hrabica. „Na začátku léta se všichni těší na koncert skupiny Reflexy, to je už tradiční. Napadlo mě, že uspořádáme hudební akci, která konec letních prázdnin zpříjemní. Tato myšlenka se ujala a letos se uskuteční už šestý ročník rockového hudebního festivalu LÁLÁ PÁPÁ FEST," vzpomíná Vlastík Hrabica.

Česká metalová skupina ARAKAIN vystoupí v rámci tradičního open air festivalu
LÁLÁ PÁPÁ FEST 2017 v Horní Lidči                       plakát akce

Za dobu konání této akce, se v Horní Lidči vystřídalo množství místních i zahraničních hudebních skupin, které každoročně přilákají fanoušky rockové hudby z širokého okolí. Hlavním hudebním „tahákem" se letos bezpochyby stane metalová skupina Arakain, která na české hudební scéně působí již od roku 1982 a jsou s ní spojena jména zpěváků jako Aleš Brichta a Lucie Bílá. Příznivci rocku se mohou těšit na večer plný hudby v podání skupin My pulse, Špagát, Old Coccots, Defect, Schelinger revival a Donor.

„Rád bych pozval všechny příznivce dobré muziky, nejen svým jménem, ale i jménem všech místních kapel, které se festivalu zúčastní. Přijďte se pobavit na konci prázdnin," uzavírá Vlastík Hrabica, zpěvák skupiny Špagát.

Lístky na hudební festival LÁLÁ PÁPÁ FEST si můžete zakoupit v předprodeji za 300 Kč v IC Horní Lideč, ve Sportovním areálu v Horní Lidči (hospoda), IC Valašské Klobouky a IC Vsetín, nebo v den konání festivalu přímo na místě za 350Kč. Bližší informace na telefonním čísle 737 701 047.

-tz-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA