Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Lidé mají kvůli výstavbě Lídlu stále obavy

date_range 26.Úno, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
Zima nás v posledních dnech skutečně překvapila,. Ukázala nám snad všechny podoby – celodenní sněžení s velkým přívalem sněhu, pohled do nádherné zimní krajiny, bizarní tvary na stromech a keřích, sportující na sjezdovkách i v běžeckých stopách, smích a radost sáňkujících, rampouchy visící ze střech a okapů, usilovnou práci obyvatel i zaměstnanců Technických služeb.

Nám, majitelům nemovitostí kolem komunikace l. třídy I/57, však znovu a zřetelně připomněla, jak komplikovaná dopravní situace zde vládne už nyní a jak je doslova vyhrocená za této mimořádné sněhově kalamitní situace.

 

Foto

foto autor článku

 
více fotek
 
A tak se ptáme a pro lepší informovanost a představu všech přikládáme fotografie, jak bude zmíněná silnice fungovat po vybudování supermarketu LIDL? Kde skončí hromady sněhu, či kam až pluhy a radlice natlačí toto prosolené a rozbředlé množství z vozovky, která bude zúžena o dělicí ostrůvek o šířce 1,2 m a délce 11 metrů. Jak se nám bude k supermarketu přecházet po nevhodně umístěném přechodu, či jak se na předsunuté parkoviště za takovéto situace bude odbočovat?

Většina z nás tudy každodenně prochází, otevřete, prosím, oči a zamyslete se nad tímto problémem.

 

Jiřina Kokrhelová

 
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA