Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Lidé mohou pomoci s úklidem přírody

date_range 27.Bře, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Všichni, kterým není lhostejný stav okolní přírody, se mohou v úterý 28. března připojit k akci Ukliďme Bílé Karpaty, kterou v rámci celorepublikové kampaně pořádá město Valašské Klobouky. Smyslem je posbírat odpadky a nepořádek z lokalit v blízkosti valašskoklobouckých rybníků a podél naučné stezky na Královec. Sraz účastníků je ve 14 hodin u viaduktu v ulici Nádražní.

„Přírodu Bílých Karpat máme na dosah, a tak se na jaře pro mnohé z místních, ale i pro turisty stane častým místem výletů. Aby nás taková procházka krajinou obohatila, bylo by dobré očistit ji od odpadků, které v ní v průběhu roku odhodili nepořádní návštěvníci. Uvítáme pomoc každého, kdo bude ochoten s úklidem naučné stezky na Královec pomoci," pozval místostarosta Martin Janík. Jak dodal, v závěru bude úklidový tým čekat opékání u rozhledny, v případě nepříznivého počasí pak posezení v restauraci.

Dobrovolníci by se měli vybavit dobrou obuví a rukavicemi, pytle na sesbíraný odpad budou připraveny.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA