Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Lidé na pikniku podpořili fairtradové produkty

date_range 17.Kvě, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Sobotní Férové snídani přálo počasí i přízeň návštěvníků, kterých se na nádvoří Valašskoklobouckého podnikatelského centra během dopoledne vystřídalo na devět desítek. Účastníci ke společnému pikniku přinesli domácí koláče, řezy, chlebíčky i bábovky, ke kávě pak ochutnali fairtradovou čokoládu a jiné dezerty. V průběhu také mohli svým podpisem podpořit výzvu supermarketům, aby ve své nabídce zařazovaly fairtradové produkty ve větší míře.

Sobotní Férové snídani přálo počasí i přízeň návštěvníků             fotogalerie

„Letošní Férová snídaně se nesla ve velmi příjemné náladě, kterou ještě navíc podpořila vůně výborné kávy a bohatá nabídka domácího občerstvení od příchozích návštěvníků. Někteří si přinesli i deky k pikniku, a tak si udělali pohodlí s dobrou snídaní přímo na trávníku," pověděla starostka Eliška Olšáková a poděkovala za hojnou účast i za přípravu lahodných snídaní.

Akci spolupořádalo Fairtradové město Valašské Klobouky, Gymnázium Valašské Klobouky a Valašskokloboucké podnikatelské centrum.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA