Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Lidl staví ve Valašských Klouboukách novou prodejnu

date_range 15.Kvě, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Vizualizace prodejny Lidl ve Valašských Kloboukách, foto: Lidl

Před několika dny byly zahájeny stavební práce na nové prodejně Lidl ve Valašských Kloboukách. Stát bude v ulici Československé armády a otevření je naplánováno na druhé pololetí letošního roku. Její výstavbou společnost Lidl reaguje na četná přání místních obyvatel. Zároveň půjde o již 250. prodejnu Lidl v České republice.

 

Nová prodejna zaujme na první pohled architektonickým pojetím. To se odráží ve vzdušném a velkoryse řešeném vnitřním prostoru s dostatkem denního světla, které zajistí prosklená část fasády. K příjemnějšímu nakupování dále napomohou širší uličky, pokladny s velkou odkládací plochou, nebo dřevěné prvky sjednocené v dekoru světlého dubu či použité barvy. Součástí prodejny bude pekárna, v nabídce pak budou převažovat čerstvé potraviny. Prodejna bude jednopatrová, přičemž při stavbě bude myšleno také na zaměstnance. Ti se mohou těšit na moderní zázemí.

 

„Výstavbou nové prodejny vycházíme vstříc obyvatelům Valašských Klobouk, kteří si přáli mít ve městě naši prodejnu. Jejím konceptem pak chceme dostát výrazně se měnícím nárokům zákazníků. Přineseme jim komfortnější nakupování od začátku až do konce. Neméně důležití jsou pro nás i naši zaměstnanci, kterým tento stavební koncept přinese kromě optimalizovaného uspořádání skladových ploch i velkorysé zázemí s optimálními odpočinkovými prostory,” okomentovala výstavbu Zuzana Holá, tisková mluvčí společnosti Lidl.

 

Během stavby nové prodejny se počítá s rekultivací stávající plochy a výsadbou nové zeleně. Dojde také k rozšíření hlavní silnice, kdy bude zbudován odbočovací pruh, čímž se usnadní příjezd k nové prodejně. Samozřejmosti pak bude prostorné parkoviště, které bude vybaveno parkovacími místy o šířce 2,70 m, což je o 20 cm více než standardní parkovací stání. Vyčleněna tu budou i parkovací místa pro rodiny s dětmi. Pro ně budou k dispozici i speciální vozíky pro upevnění autosedačky či dětské nákupní vozíky.

 

Velmi důležitým aspektem nové budovy je její ekologická šetrnost. K ochraně životního prostředí přispějí lepší tepelně-izolační vlastnosti budovy, efektivní systém podlahového vytápění a chlazení a použití ekologických chladicích technologií. Uvnitř prodejny i na parkovišti se bude svítit úsporným LED osvětlením.

 

Termín otevření nové prodejny je naplánován na druhé pololetí letošního roku.

 

FOTO: Vizualizace nové prodejny a aktuální stav stavby (15. 5. 2019)

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi