Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Listopad v Resortu Valachy: Svatomartinská husa, bílé lanýže i odpočinek ve wellness

date_range 27.Říj, 2022 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK
arrow_drop_up Hotel Lanterna

Sychravé podzimní počasí přímo vybízí k tomu, zpříjemnit si ho nějakým hezkým zážitkem. Udělejte si výlet do Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích: listopad tam bude ve znamení skvělého jídla a relaxace. Co si nenechat ujít?

 

Degustační večer s vinařem Jiřím Uherkem 5. 11.

 

Spa hotel Lanterna s příchodem podzimu uvádí nové sezónní menu v zážitkové restauraci Vyhlídka. Je plné lahodných podzimních surovin a každý z jeho šesti chodů je snoubený s víny vinařství Uherek. V sobotu 5. 11. od 19:30 se bude navíc mimořádně servírovat i s průvodním slovem šéfkuchaře Pavola Pikuláka a Jiřího Uherka, atmosféru zpříjemní hudební doprovod v podání houslistky Alžběty Králové.

 

Pro úplnou pohodu a možnost vychutnat si skleničku vína bez starostí doporučujeme spojit večer s ubytováním. Ještě zbývá pár volných míst.

 

 

Svatomartinské hody 11. – 20. 11.

 

Od 11. do 20. 11. si nenechejte ujít oblíbené Svatomartinské hody ve Spa hotelu Lanterna. Kuchaři pro vás připravili:

·         Husí paštiku s brioškou, pomerančovou marmeládou a pancettou

·         Polévku husí consommé s knedlíčkem z kachních jater

·         konfitované husí stehno s červeným zelím a pajfalským knedlíkem

·         kachní prso a l´Orange s červenou řepou, kapustou a bramborovou kroketou s lanýži

 

Svatomartinská vína dodají vinařství Šoman a Uherek.

 

Sklenku svatomartinského vína si vychutnáte i v nedalekém Wellness hotelu Horal, kde vám nabídnou také kachní stehno s červeným zelím a špekovým knedlíkem, nebo můžete ochutnat další novinky sezónního menu.

 

 

Noc bílých lanýžů 16. 11.

 

Vzácné bílé lanýže opět míří na Valašsko, do Spa hotelu Lanterna. Kuchaři se pro ně opět vypraví do tradiční lanýžové oblasti Piemont v Itálii a po návratu z nich připraví speciální menu, v němž nebudou chybět ani další italské delikatesy a vína. Noc bílých lanýžů bývá každý rok vyprodána, rezervujte si své místo včas! Pro větší požitek z gastronomie a vína doporučujeme zdržet se přes noc a vyzkoušet třeba komfort nových pokojů se zimní zahradou a vanou s výhledem do údolí.

 

 

Kurzy pečení a vaření v Galiku

 

Naučte se fígle mistrů kuchařů a pekařů! V Resortu Valachy pořádají kurzy vaření a pečení na různá témata. V nejbližší době se můžete zúčastnit:

·         19. 11. – kurz přípravy halušek

·         26. 11. – kurz pečení pizzy (nejen) pro děti

·         3., 10. a 17. 12. – kurz pečení vánočky – NOVINKA

 

Tip: Kurzy vaření a pečení si můžete objednat i jako teambuilding nebo akci s přáteli.

Více informací

 

 

Za relaxací do Wellness Horal

 

Ať už se do Velkých Karlovic vypravíte za dobrým jídlem, nebo při jiné příležitosti, nenechejte si ujít návštěvu relaxačního centra Wellness Horal v hotelu Horal. Odpočinek přijde v chladných listopadových dnech vhod. Dopřejte si koupání v termálních bazénech vyhřívaných až na 36°C, saunování a každodenní saunové rituály, která vás pobaví a dodají vám novou energii, a také špičkovou exotickou masáž od asijských masérek a masérů nebo hýčkací beauty ošetření. A nezapomeňte, že:

 

·         při rezervaci masáže či beauty máte automaticky v ceně časově neomezený pobyt ve Wellness Horal.

·         když se ubytujete v hotelu Lanterna nebo Horal, máte po celou dobu pobytu – vedle snídaně a večeře – také časově neomezený vstup do wellness.

·         při ubytování ve Spa hotelu Lanterna můžete navíc neomezeně využívat i tamní komorní L-Spa a v ceně máte i podvečerní snack Aperitivo moment

 

 

-PR ČLÁNEK-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA