Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

LiStOVáNí posluchače na chvíli přenese do socialismu

date_range 05.Lis, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Mé dětství v socialismu

Městská knihovna Valašské Klobouky bude ve středu 6. listopadu hostit pořad z projektu Lukáše Hejlíka LiStOVáNí. Při literárním večeru na téma Mé dětství v socialismu se představí herci Jiří Ressler a Věra Hollá. V jejich podání zazní povídky, které jako vzpomínky na socialistickou éru sepsaly desítky známých osobností. Program začíná v 19 hodin a vstupné je dobrovolné.

 

„Zalistujeme v mozaice příběhů, emocí a vzpomínek na to, jak slavní prožívali dětská léta v období socialismu. Jejich povídky vykreslují mimořádně plastický obraz doby, kterou zažila stále ještě naprostá většina z nás,“ přiblížila knihovnice Jana Dorňáková. „Patříte-li mezi děti socialismu, pak ve vás vtipné i dojemné texty zaručeně vyvolají proud vašich vlastních vzpomínek na léta minulá. A jestli jste se narodili až po Sametové revoluci, pak budete žasnout, v čem vaši rodiče museli denně žít a jak se tehdejší svět lišil od dnešního,“ dodala.

 

Plakát ZDE.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA