Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ludvík Vaculík na rodné Valašsko nezapomíná

date_range 26.Čvn, 2013 featured_play_list Aktuality

 

V pátek 21. června 2013 tak, jako každoročně, navštívil fejetonista a spisovatel pan Ludvík Vaculík město Valašské Klobouky. Mimo jiné zavítal i do knihkupectví pana Bureše. Na cestě jej doprovázeli jeho dva synové a manželka.

Při návštěvě zavzpomínal na rodný Brumov a místo pod hradem ale i na Valašské Klobouky. K tomuto městu jej váže přátelství s dnes už nežijícím spolužákem Aloisem Burešem, se kterým navštěvoval čtvrtý ročník měšťanky. Pomyslnou štafetu přátelství převzal právě jeho syn Pavel, spolumajitel zdejší prodejny knih.

Knihkupec Pavel Bureš a Ludvík Vaculík    další fotky

Obvykle se Ludvík Vaculík ubytuje na pár dní v rekreační oblasti Královec a odtud podniká krátké výlety. Vzhledem ke svému pokročilému věku 87 let vždy prohlašuje, že je to naposled. Všichni ale pevně doufáme, že se toto nevyplní a opět na rodné Valašsko zavítá.

Kdo má zájem se s ním setkat virtuálně, tak může na poslední stránce Lidových novin v každém úterním vydání. Tam pod názvem „Poslední slovo" zveřejňuje své fejetony.

Jozef Homola

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA