Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Luhačovická moderna kovaná rockem říkající si Horizont vydala nový klip

date_range 25.Led, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Z nového klipu Bravo pane. Video spustíte níže

O Horizontu jste měli možnost již na našem serveru RegionValašsko.cz číst pár let zpět. Nyní se kluci připomínají svým fanouškům, novým videoklipem z hlubším podtextem a profesionálním zpracováním.

 

Parta se po odchodech dvou členů nechala slyšet, že se jejich kroky budou obírat tvrdší cestou. Po změně tváře kapely se do pozice frontmana dostává sám Honza Černocký, autor textů a zakladatel kapely. Doprovod mu drží stále pilíře kapely a to konkrétně Kuba Zvoníček z Divnic, který se stará o bicí a baskytarista Milan Slovák. Nyní se kapela před pár dny nechala slyšet se s další novinkou, že do svých řad bere po konkurzu také Lukáše Chovance, tedy další kytaru.

 

„Máme za sebou, celou řadu zastávek po celé naší krásné země a také pár koncertů u našich sousedů na Slovensku,“ poznamenává kapelník. Chomutov, Turnov, ale také Ostrava, nebo soutěž o hraní na Vizovické Trnkobraní, kterou kapela ovládla. Horizont svou pílí a nadšením bezpochyby ťuká na dveře kapel, které dnes vládnou rádiovým frekvencím.

 

Nový videoklip kapely Horizont – Bravo pane

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA