Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Luhačovičtí hasiči vyjížděli k hořícímu autu

date_range 16.Pro, 2013 featured_play_list Aktuality

 

V neděli 15. prosince krátce před půl pátou odpoledne byl na tísňovou linku zlínských hasičů oznámen požár osobního vozidla, ke kterému došlo na ulici Masarykova v Luhačovicích. Na místo události vyslal operační důstojník jednotku profesionálních hasičů stanice Luhačovice, kterou současně posílili i jejich kolegové z dobrovolné jednotky.

foto HZS Zlínského kraje

„Plameny zasáhly motorový prostor vozidla VW Passat a šířily se pod vozidlem směrem k palivové nádrži," uvedl mluvčí krajských hasičů Libor Netopil. Současně se zajištěním vozidla proti pohybu nasadili hasiči vysokotlaký proud, kterým požár rychle lokalizovali a následně i likvidovali.

„Předběžná škoda byla následně vyšetřovatelem vyčíslena asi na dvacet tisíc korun. Na místě události nedošlo k žádnému zranění osob nebo ohrožení okolí," dodal Netopil. Co bylo příčinou vzniku požáru se zatím neví.

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA