Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Luhačovské Zálesí má ocenění za kvalitu

date_range 30.Kvě, 2014 featured_play_list Aktuality

 

V rámci certifikace Českého systému kvality služeb je Luhačovské Zálesí, o. p. s. první certifikovanou organizací ve Zlínském kraji. Český systém kvality služeb (ČSKS) je dobrovolný inovativní nástroj, který systematickým způsobem pomáhá ke zvyšování kvality služeb v organizacích v oblasti cestovního ruchu a v navazujících službách.

Luhačovské Zálesí, o. p. s. je organizací, která se věnuje rozvoji venkova a cestovního ruchu na Luhačovicku a širším území Východní Moravy. V květnu jako první na Zlínsku získala certifikát I. stupně ČSKS. Certifikace je prestižní a mezinárodně srovnatelnou značkou, která pro zákazníka představuje příslib ověřené kvality služeb a zároveň je oceněním práce všech zaměstnanců organizace. Zapojeným organizacím systém umožňuje postupně získat odborné i praktické znalosti z oblasti řízení kvality ve službách a další odborné kompetence, které mohou využít při rozvoji svého podnikání.

foto Resort Luhačovice

„Pro nás je to cesta k neustálému zlepšování ve službách, které přinášíme, stejně jako nekončící proces vzdělávání. Koncepce systému certifikace vychází z jednoduchých zásad řízení kvality, přičemž jeho filosofií je poznání potřeb zákazníka a neustálé zlepšování kvality poskytovaných služeb v organizacích. Symbol na dveřích tedy neznamená, že jsme prošli certifikací a máme hotovo. Právě naopak nám denně připomíná, že je potřeba neustále pracovat na procesech, službách a výstupech, které přinášíme," komentuje značku trenérka kvality Mgr. Lenka Blažková.

Luhačovské Zálesí, o. p. s. se věnuje metodě LEADEAR v dostupných dotačních programech, poskytuje poradenství v oblasti dotačního managementu, v rámci zkvalitňování nabídky cestovního ruchu v oblasti propojuje subjekty turismu na Luhačovicku a přináší efektivní řešení pro rozvoj této nabídky. Ve všech uvedených činnostech je kvalita služeb nezbytným nástrojem na cestě k naplnění vize být stabilní a inspirativní neziskovkou starající se kvalitně a všestranně o rozvoj venkova a cestovního ruchu. -tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA