Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Lyžaři si své vybavení před zloději hlídají

date_range 20.Úno, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Policisté se zaměřili na lyžařská střediska Horního Vsacka. Cílem jejich pozornosti byly volně odložené lyžařské výbavy a cennosti v autech.

Beskydy jsou vyhledávaným místem lyžařských radovánek a nyní v době jarních prázdnin je zde velký počet vyznavačů zimních sportů i přes pracovní týden v dopoledních hodinách. „Využili jsme tohoto období, abychom se přesvědčili, jak jsou lyžaři obezřetní. Na parkovištích u lyžařských vleků jsme kontrolovali, jestli neponechávají řidiči cennosti v odstavených vozidlech," uvedl mluvčí policistů Vladislav Malcharczik . A byli mile překvapeni, žádný zásadní prohřešek nenašli.

foto PČR Vsetín

U lyžařských vleků a míst s občerstvením se zase zaměřili na volně odložené lyže a snowboardy. I tady jde poznat, že lidé si stále více uvědomují, že chvilková nepozornost je může stát lyžařské vybavení a tím i zkažené zimní radovánky. „Sice jsme našli nějaké volné lyže ve stojanech, ale vždy je někdo hlídal. Velký podíl na klidu lyžařů mají i samotní vlekaři nebo řidiči skibusů, kteří sami sledují okolí a případné podezřelé věci řeší za pomoci místních policistů," dodal Malcharczik.

Preventivní akci s tímto zaměřením provádějí policisté v okrese Vsetín již několik let a budou v nich i nadále pokračovat. Příštím cílem akce budou lyžařská střediska na Rožnovsku.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA