Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Lyžařská střediska se už připravují na zimu

date_range 30.Srp, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Ačkoliv ještě není všem teplým dnům pro letošní rok konec, lyžařská střediska v regionu se už nyní intenzivně připravují na novou sezonu. Milovníci lyžování se tak budou moci těšit na řadu nových služeb.

Mezi nejzajímavější novinky přitom jistě bude patřit propojení lyžařských středisek Ski centrum Kohútka a Ski region Bílá společným skipasem. „Chceme tímto lyžařům nabídnout volnou možnost migrace mezi oběma areály, které v poslední době prošly výraznou modernizací za přispění fondů Evropské unie a obě disponují sedačkovou lanovkou a umělým zasněžováním," říká Miroslav Maczko, předseda představenstva společnosti Ski centrum Kohútka, a.s. Tímto se podle něj významně ovlivní kvalita služeb pro návštěvníky, kteří budou moci zejména u vícedenních jízdenek vyzkoušet obě střediska, jež od sebe dělí hranice Moravskoslezského a Zlínského kraje. „Kromě toho budeme od nové sezony zasněžovat i sjezdovku spojující centrální parkoviště se spodní stanicí sedačkové lanovky, čímž se výrazně zlepší příjezd lyžařů k sedačkové lanovce," dodal Maczko.

 
Na vavřínech však neusínají ani další provozovatelé vleků. Například areály na Soláni a v Karolince připravují posílení skibusu v exponovaných dnech, dále nový informační a navigační systém s digitálním displejem, který bude lyžaře informovat o aktuálním provozu vleků, ale také nový parkovací systém. „Parkování na Soláni bude od nové sezony přístupnější a také budeme mít k dispozici více parkovacích míst," slibuje Marek Cimala, provozovatel vleků na Soláni a v Karolince. Kromě toho bude podle něj v Karolince zprovozněna nová venkovní terasa včetně venkovního občerstvení.

Zimní počasí už netrpělivě vyhlíží i provozovatelé vsetínského lyžařského střediska na Jasence, které také připravuje několik novinek. „Doufáme, že tentokrát nebudeme muset tolik zasněžovat jako vloni a budeme se moci více spolehnout na přírodní sníh. Pokud nám to bude vycházet, rádi bychom vytvořili co nejpřijatelnější sazby zejména pro mladé lidi a rodiče s dětmi," uvedl jednatel Lyžařských vleků Jasenka Tomáš Mlýnek. Návštěvníci areálu by se tak podle něj mohli těšit i na výhodnější vstupné.

 

Eva Stejskalová

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA