Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Pracoval se žhavým železem. Škoda 6,5 milionů korun

date_range 11.Dub, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Požár zničil dílnu v Karolince. Foto: HZS

Osm jednotek hasičů zasahovalo u rozsáhlého požáru dílny v Karolince. Oznámení hasiči přijali v pátek 7. dubna v sedm hodin večer, hodinu po příjezdu měli požár pod kontrolou i tak došlo k předběžné škodě 6,5 milionů korun.

 

„Po příjezdu prvních hasičů byl objekt již ve třetí fázi požáru, tedy celý v plamenech. Hasiči ihned zahájili hasební práce a necelou hodinu po příjezdu měli požár pod kontrolou. Na požářiště se dostavil územní řídící důstojník, který si převzal velení na místě zásahu,“ popsala mluvčí hasičů por. Mgr. Lucie Javoříková.

 

Požárem byla zasažena dílna s velkým krytým stáním, nacházející se v zahradě u rodinného domu. Plameny zničily nejen budovu, ale i uvnitř uskladněnou lesní a hospodářskou techniku a vozidla. Naštěstí při požáru nebyl nikdo zraněn. Jakmile hasiči měli požár pod kontrolou, začali rozebírat zbylé části objektu a prolévat vodou skrytá ohniska.

 

Plameny zničily nejen budovu, ale uskladněnou techniku. Foto: HZS

 

„Na místo dorazil i vyšetřovatel příčin požárů. Ten následně zjistil, že k požáru došlo nedbalostním jednáním při práci se žhavým železem. Nešťastnému majiteli tak zůstaly jen oči pro pláč, neboť mu plameny zničily majetek předběžně vyčíslený na 6,5 milionů korun,“ uvedla Lucie Javoříková.

 

Během sobotního dopoledne se na požářiště dostavil územní i krajský vyšetřovatel k podrobnému ohledání místa události.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA