Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Majiteli zmizel traktor. Nevšimli jste si jízdy červeného Zetoru?

date_range 01.Úno, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

Policisté z Luhačovic společně s kriminalisty od středy pátrají po pachateli krádeže traktoru, který stál na pozemku v obci Slopné. Krádeží tohoto dopravního prostředku způsobil neznámý pachatel škodu za více než 117 tisíc korun. Vzhledem k tomu, že lapka kradl v době nouzového stavu vyhlášeného v České republice, hrozí mu v případě jeho vypátrání a odsouzení trest odnětí svobody až na osm let.

 

Nově zakoupený několik let starý traktor s plnou nádrží zaparkoval na pozemku ve Slopném jeho majitel v polovině prosince loňského roku. Od té doby ho nikdo nepoužíval. „Naposledy stál traktor na svém místě prokazatelně v pondělí 25. ledna. Následující den si syn majitele všiml, že traktor zmizel. Nepřikládal tomu žádnou důležitost, protože si myslel, že s ním odjel otec. Ale ve středu vyšlo najevo, že traktor s největší pravděpodobností někdo odcizil,“ uvedla mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

Ilustrační foto: Podobný traktor byl odcizen

Podle našich informací se jednalo o Zetor 12011, který měl vzadu umístěnou radlici na odklízení sněhu a byl vybaven oranžovým světelným majákem.

 

Policie žádá o pomoc veřejnost. „Pokud jste si všimli po půlnoci z pondělí 25. ledna na úterý 26. ledna jízdy červeného traktoru značky Zetor s radlicí na odklízení sněhu, který jel směrem z obce Slopné do obce Loučka, nebo máte informace k místu, kde se traktor nachází, volejte, prosím, na linku tísňového volání policie – 158,“ vyzvala Monika Kozumplíková. Traktor měl mít podle zjištěných informací při jízdě vypnutá světla.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA