Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Malované betlémy opět potěší širokou veřejnost ve Valašských Kloboukách

date_range 17.Pro, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Malovaný betlém od studentů Gymnázia Valašské Klobouky

Studenti Gymnázia Valašské Klobouky připravili v tomto adventním čase pro potěšení široké veřejnosti malovaný betlém. Betlém je nainstalován ve sklípku na křižovatce u základní umělecké školy a valašskoklobouckého kostela. Ve večerních hodinách je betlém osvětlen.

 

Při vánočních procházkách si přijďte připomenout tajemný biblický příběh o narození.

 

„Do prostor Galerie G gymnázia je nainstalován další malovaný betlém. Svatou rodinu namaloval bývalý student gymnázia Jiří Sáblík a Lenka Krčová s Veronikou Maňasovou ze 4. A třídy,“ uvedl Mgr. Jiří Ročák. Tři krále, pastevce a ovečky vytvořili studenti výtvarné výchovy.

Instalace malovaného betlému do sklípku na křižovatce u základní umělecké školy

„Betlém společně s vánoční výzdobou navozují ve škole atmosféru nejkrásnějších svátků v roce – Vánoc. Doufáme, že tuto krásnou adventní náladu si všichni přineseme i do svých domovů a prožijeme šťastné a radostné vánoční svátky,“ dodal Jiří Ročák.

 

-tz-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA