Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Mapa ukazuje množství nalezené munice v okolí vrbětických skladů

date_range 15.Říj, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto: PČR

V souvislosti s ukončením zásahu složek integrovaného záchranného systému v bývalých muničních skladech ve Vlachovicích – Vrběticích, kde v roce 2014 explodovaly dva sklady, byly vyhotoveny mapové podklady, které podle policie poslouží vlastníkům pozemků jako orientační podklad o intenzitě nalezené poškozené munice a jejich elementů v areálu.

 

Z mapy mimo jiné vyplývá, že silnice mezi Haluzicemi a Lipovou byla zřejmě uzavřená oprávněně. Množství nalezené munice v této oblasti je několikanásobně větší než u Vlachovic či Vrbětic.

 

 

Munice a elementy byly nalezeny při plošném pyrotechnickém sbětu a hloubkovém pyrotechnickém průzkumu realizovaného do hloubky 50 cm v letech 2014 -2020, viz. mapa. Zároveň s ukončením zásahu v areálu dne 13. října 2020, zrušil velitel zásahu vymezený perimetr střežené zóny.

 

Mapa množství nalezené munice. Pro zvětšení klikni na obrázek. Zdroj: PČR

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA