Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Marek Svoboda v pořadu Mistři medicíny. Dětství prožil v Tichově a Slavičíně

date_range 26.Led, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Marek Svoboda v pořadu Mistři medicíny. Reprofoto: ČT. Odkaz na video najdete níže

Seriál České televize Mistři medicíny představuje přední lékaře nejen v jejich pracovním prostředí. Jak vypadá život lékařek a lékařů, když svléknou bílý plášť? Dalším důležitým tématem cyklu je také vztah „lékař a my, pacienti“.

 

Marek Svoboda, který prožil dětství v Tichově a Slavičíně, je specialista na onkologickou genetiku a prevenci a pedagog na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity. Právě o něm je poslední díl, který Česká televize odvysílala ve středu 25. ledna 2023 (spustíte ZDE).

 

Rodák z Valašska pracuje v Masarykově onkologickém ústavu od roku 2004. Vykonává činnost lékaře na Klinice komplexní onkologické péče a Oddělení epidemiologie a genetiky nádorů. Od roku 2019 je současně ředitelem ústavu, předtím byl devět let náměstkem pro vědu, výzkum a výuku. V letech 2001 až 2002 pracoval v Dana-Farber Cancer Institute v Bostonu, poté ve FN Brno.

 

Pořad Mistři medicíny spustíte po kliknutí na obrázek

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA