Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Martin Talaš bronzový na mistrovství ČR ve frézování

date_range 18.Lis, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Martin Talaš (vpravo) skončil třetí na mistrovství ČR ve frézování

Žák 4. ročníku oboru mechanik-seřizovač Martin Talaš (Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín) vybojoval krásné třetí místo na mistrovství České republiky v CNC frézování 2022.

 

Příprava probíhala několik měsíců a Martin strávil desítky hodin školením programování v CAMU a u CNC stroje. Musel se vypořádat s výrobou dvou dílců, které programoval v programu Solid CAM a následně vyrobil na CNC stroji. Mistrovství pořádala společnost Skills Czech Republic a zázemí poskytla firma DMG MORI v Brně.

 

Do elitní pětky se museli všichni přihlášení z České republiky nejprve probojovat. Martin Talaš získal v kvalifikaci nejvyšší počet bodů. Perfektní zázemí na přípravu kvalifikačního dílce poskytla firma PGI Morava.

 

V přípravě na soutěž i během mistrovství byl Martinovi velkým pomocníkem a také oporou vedoucí učitel odborného výcviku pan David Fojtík.

 

 

Konečné pořadí mistrovství České republiky v CNC frézování 2022

 

1. místo Martin Češka (Fermat Kariéra)
2. místo a první vicemistr – Martin Suchý (TGS stroje a nástroje – technologické služby), KTO – Katedra technologie obrábění
3. místo a druhý vicemistr – Martin Talaš (Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín)
4. místo – David Kloss (Kolofík – Střední škola technická, Opava)
5. místo – Onřej Hýbel (Kolofík – Střední škola technická, Opava)

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA