Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Maso z lúky můžete mít i doma na talíři

date_range 16.Lis, 2016 featured_play_list Aktuality

 

I v našem regionu postupně přibývá podnikatelů, kteří se snaží navzájem podporovat. Jedním z příkladů může být i navázání spolupráce Pekárny u mlýna z Horní Lidče a Farmy Rudimov.

„Snažíme se zákazníkům kromě široké nabídky zboží v akčních cenách nabízet i produkty, které vynikají kvalitou. Masozlúky mezi ně rozhodně patří," sdělil nám majitel pekárny a prodejny S-Market Jan Slovák. Farma Rudimov se zabývá chovem ovcí a hovězího dobytka a mimo to maso sama zpracovává. Jak název napovídá, jedná se především o dobytek, který je chován v krásném prostředí Bílých Karpat. Hovězí maso je dodáváno v BIO kvalitě řádně vyzrálé metodou Dry Aged (suché staření). V nabídce najdete také jehněčí a hovězí klobásy připravované klasickým způsobem.

Farma Rudimov se zabývá chovem ovcí a hovězího dobytka

„Pokud se můžeme s dodavateli vzájemně podpořit, je to ideální stav. Díky takovému výměnnému obchodu u nás na prodejně najdete například výrobky od řezníka Kubíčka a ve Vizovicích pak mají zákazníci možnost zakoupit naše pečivo. Podobná spolupráce probíhá i s Řezníkem Šerým z Brumova. Jsem rád, že také majitelé Farmy Rudimov ocenili kvalitu našich výrobků a projevili zájem o příležitostnou spolupráci. Poprvé toto spojení můžete ochutnat na letošním Jarmeku ve Valašských Kloboukách," říká Jan Slovák.

Zmiňované podnikatelské subjekty mají podobný přístup a snaží se, věci dělat trochu jinak. Hlavní zaměření není na kvantitu, ale naopak na kvalitu výrobků. A podle ohlasů konečných zákazníků se jim to daří. „Můžete vyzkoušet maso z opačného konce světa, pak ale stejně zjistíte, že to, které „běhá po lúce" za kopcem, je stejně nejlepší. A troufám si říct, že podobně to platí i u našeho pečiva," dodává pan Slovák.

-pr-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA