Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Masters Of Rock je kulturní událostí roku

date_range 28.Úno, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Masters Of Rock je kulturní událostí roku 2009 na Zlínsku! Největší mezinárodní open air festival v ČR se stal v rámci ankety regionálního deníku nejoblíbenější akcí v regionu. Rozhodli o tom kdo jiní než fanoušci a návštěvníci tohoto festivalu.

Přípravy na Masters Of rock 2010 a další akce pořádané agenturou Pragokoncert jsou v plném proudu.

Letošní ročník festivalu Masters Of rock 2010 v areálu likérky R. Jelínek získal potvrzenou účast dvou dalších jmen. Prvním je legendární kytarista Axel Rudi Pell a se svou stejnojmennou kapelou do ČR a na festival Masters Of Rock zavítá vůbec poprvé! Potvrzením této kapely je mozaika světového rekordu populárního bicmana Mikea Terrany kompletní. Mike tak odbubnuje v jednom dni, na jednom pódiu 4 různá vystoupení v řadě za sebou! Masterplan, Axel Rudi Pell, Tarja a svou sólo show! AXEL RUDI PELL v současné době pracují na nové desce.

 

Masters Of Rock Vizovice   foto Lukáš Urbaník    více fotek z archivu

 
Druhým jménem v pořadí je návrat švédských Bloodbound. Tento populární kvintet představí publiku svou aktuální desku „Tabula Rasa", která oslňuje posluchače těžce kovovým tahem na branku již od sklonku března minulého roku. Masters Of Rock se tak díky Bloodbound stane místem, kde bude „Tabula Rasa" popsána Čistokrevným heavy metalem!

Metalfest 2010

Do řad kapel prvního ročníku festivalu Metalfest , který se uskuteční v květnu v Plzni přibyla také jedna nová hudební formace a to Švédská tlupa AMON AMARTH, která patří jednoznačně k evropské špičce v ranku melodického death metalu, o čemž není pochyb.

Samostatné koncerty:

5.3.2010 Rage Zlín MOR Café
26.3.2010 Tři sestry Zlín MOR Café
2.4.2010 Axxis Zlín MOR Café
4.4.2010 Dark Funerál Zlín MOR Café
9.4.2010 Kiss forever band Zlín MOR Café
16.4.2010 Over the Rainbow Zlín MOR Café

Více info na www.mastersofrock.cz/  

 
Lukáš Urbaník
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA