Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Matka se synem nenastoupili do vězení

date_range 27.Čvn, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Policie pátrá po Kamile Bartunčíkové a jejím synovi Jakubu Bartončíkovi, na které vydal Krajský soud v Ostravě příkaz k dodání do výkonu trestu. „Třiačtyřicetiletá hledaná žena byla soudem odsouzena za trestné činy zkreslování údajů o stavu hospodaření a jmění, padělání a pozměnění veřejné listiny a dále za podvod spáchaný formou spolupachatelství se svým sedmadvacetiletým synem, kdy společně podvodným jednáním napáchali škodu velkého rozsahu, což činí nejméně 5 milionů korun," informovala mluvčí Lenka Javorková. Oba hledaní mají trvalé bydliště ve Valašském Meziříčí, mohou se ale pohybovat po celé České republice.

 

 Kamila Bartunčíková a Jakub Bartončík   foto archiv PČR

„Kdo by měl z občanů k hledaným osobám jakékoli informace, které by mohly vést k jejich vypátrání, ať neváhá a zavolá na linku 158 nebo na kteroukoli policejní služebnu," dodala mluvčí.

-red-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA