Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

MC Kravín: Přijď si pro svůj lístek na Guettu

date_range 24.Říj, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Tak jako minulý rok i letos pořadatelé z hudebního klubu Kravín ve Valašských Kloboukách připravili pro své návštěvníky možnost získání lístků zdarma na zajímavé akce. „Minulý rok jsme rozdali lístky na Lady Gaga či FMX Gladiator Games. A ani letos nezahálíme. Po první vlaštovce Rihanně, která bude začátkem prosince koncertovat v pražské O2 areně, máme pro naše návštěvníky další lahůdku. Jsou to volné lístky na další megastar, Davida Guettu," informoval za produkční tým klobuckého klubu Matěj Surmař.

Tento producent, remixér a dj vystoupí v Brně 16.prosince 2011.

 

reproprint MC Kravín

 
David Guetta je jeden z nejžádanějších světových DJs a na sklonku roku se vrací opět před domácí publikum. Stane se tak téměř rok poté, kdy sklidil aplaus od návštěvníků vyprodané Tesla Areny. Svou jedinou letošní show, v rámci ČR, Slovenska a Rakouska k novému albu Nothing But The Beat představí v Brně v multifunkčním pavilonu P, tedy na stejném místě, kde letos vystoupil například Tiësto.

Páte studiové album DG s názvem Nothing But The Beat patří právem mezi nejočekávanější taneční alba tohoto roku. Již první singl z desky Nothing But The Beat s názvem Where Them Girls At vzal útokem první příčky hitparád. Ke spolupráci na novém albu si David Guetta přizval celkem 17 světoznámých umělců z hudební branže. Nechybí mezi nimi např. Snoop Dogg, Ludacris, Timbaland, Lil Wayne, Usher, Chris Brown, Akon, Flo Rida, Taio Cruz a další.

David Guetta je autorem hitů jako Memories, Sexy Bitch, One Love, Gettin‘ Over You, When Love Takes Over, The World Is Mine, Love Don’t Let Me Go, Love Is Gone, které patří k dlouhé řadě toho nejlepšího, co bylo za posledních deset let vyprodukováno na komerční taneční scéně.

 
-tz-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA