Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Medové odpoledne ve Štítné nad Vláří zve na pestrý program

date_range 18.Zář, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto, zdroj: fotoguru.cz

Jubilejní, už 15. ročník, akce nazvané příhodně Medové odpoledne se koná v sobotu 21. září ve Štítné nad Vláří. Návštěvníci se mohou těšit na medové produkty, spoustu ochutnávek a především na velice pestrý doprovodný program.

 

Ochutnávka medů, slivovice i včelí tombola

 

Organizátoři připravili velkou včelařskou a také zahrádkářskou výstavu plnou ovocných a zeleninových výpěstků i krásných květinových aranžmá. Na ní bude možné ochutnat a porovnat jednotlivé druhy medů (květový, akátový, lipový, lesní, pastovaný a jiné), medovin, jablečného moštu a nebude chybět ani populární košt slivovice!

 

Účastníci akce tu najdou inspiraci pro pečení medového pečiva, které zde bude vystavené, a pro zájemce budou připraveny i perníčky k vlastnoručnímu zdobení. Příjemným překvapením a zábavou pak jistě bude také včelí tombola obsahující přírodní a včelí produkty. A pozor: k vidění budou i živé včely ve skleněném úle a zájemci si budou moct vyzkoušet výrobu svíček z včelího vosku a mnohé další aktivity. Bude možno ochutnat kulinářské speciality ze zvěřiny a také proběhne přehlídka loveckých plemen psů v režii myslivců.

 

Foto z minulého ročníku, celá fotogalerie ZDE

 

Již tradičně vystoupí se svým programem taneční soubor Javorníček. Kulturní pásmo si připravily také děti z mateřské školy a ty větší vystaví svá díla v soutěži výtvarných prací Světem včel. Příjemnou atmosféru bude po celé odpoledne dokreslovat cimbálová muzika a taneční soubor Klobučan, s nímž si návštěvníci mohou zazpívat i zatancovat.

 

Více informací vám rád podá a na akci srdečně zve: Alois Tarabus, předseda Spolku včelařů ve Štítné nad Vláří, telefon: 604 383 409, e-mail: tarabus@post.cz

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA