Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Megapárty RX mění po 13 letech místo. Letos bude v Lidečku – Račném

date_range 03.Čvc, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Kapela Reflexy

Jedna z nejnavštěvovanějších akcí našeho regionu nazvaná Megapárty RX po třínácti letech mění své místo konání. Letošní 14. ročník  se uskuteční v oblíbeném areálu, umístěném přímo v srdci valašské přírody v  Lidečku-Račném.

 

Jak uvádí strůjce této párty lídr kapely Reflexy Libor Plšek: „Změna je to logická, můj táta pochází z Lidče a máma z Lidečka, tudíž lokalita nebyla vybrána náhodou.“ Zpěvák kapely má k místu osobní vztah: „V minulosti jsme zde zažili spoustu kouzelných večírků a já věřím, že to kouzlo odsud nezmizelo. Lidi se rádi vracejí na oblíbená místa a tradiční události, já to mám úplně stejně a proto se do Račného moc těším.“

 

Datum zůstává čtrnáct let stejné 5. července, program je letos následující – ve 21h startuje JINÉ KAFE (revival oblíbené slovenské kapely Iné kafe) jenž vám nabídne největší hity punkrockové legendy, lákadlem a zpestřením bude určitě  od 22.25h startující FREESTYLE BMX CHALLENGE SHOW plná adrenalinu, uvidíte ty nejbláznivější kousky a skoky na kolech a klasika programu od 22.45h REFLEXY, dnes již legendární soubor vám zahraje jak své nej hity Divoká, Sluneční, Neříkej, Proud mezi námi …, tak  taky kousky z aktuálního cd Když za srdce tě chytím.

 

 

„V březnu jsme vydali nové cd Když za srdce tě chytím, měli jsme naplánované turné a stihli dvě akce, tudíž album je stále pro spoustu lidí absolutní novinkou, titulní singl s dojemným klipem ( v hlavní roli David Suchařípa) má po pár měsicích přes čtvrtmiliónu zhlédnutí, což je super. V Račném jsme nehráli hodně dlouho o to více se těšíme, že to bude párty jaksepatří!:-). Nezbývá než se přijít přesvědčit na vlastní oči i uši,“ dodal Libor Plšek.

 

Ještě důležité informace na závěr otevření areálu je ve 20h, nová služba je rezervace stolu a to na mail megapartyrx@seznam.cz (nutno do 21h být na místě, jinak rezervace propadá), vstupné činí 160 Kč.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi