Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Megapárty s Reflexy už tradičně odstartuje začátek prázdnin

date_range 03.Čvc, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Kapela Reflexy

Stalo se hezkou tradicí, že začátek prázdnin odstartuje v Horní Lidči kapela REFLEXY. Akce se koná již potřinácté, tradičně 5. července ve sportovním areálu obce, mezi lidmi si vybudovala status jedné nejnavštěvovanější v regionu hornolidečska.

 

Pravidelně se jí účastní cca 1000 návštěvníků a jak potvrzuje lídr kapely Libor Plšek i u samotné kapely patří tahle párty mezi TOP: „Odjedeme za rok cca 100 vystoupení po celé ČR , ale Lideč je moje srdcovka,  a to nejen proto, že jsem zde strávil 30 let svého života,  ale hlavně kvůli skvělému publiku a s tím související atmosféře celého večírku.“ Skupina vloni oslavila úctyhodných 25 let na scéně, za tu dobu vydala jedenáct CD, z nichž se vylouplo několik hitů jako Sluneční, Divoká, Neříkej, Do ráje a v neposlední řadě duet Proud mezi námi s hostující zpěvačkou Alžbětou Kolečkářovou, který na youtube překročil již 6 miliónů zhlednutí a neustále roste.

 

Co se chystá v nejbližší budoucnosti nám dál prozradil zpěvák kapely Libor Plšek: „Je pravda, že od Proudu uplynuly již tři roky a my jsme nabyly dojmu, že chceme lidem nabídnout nové písničky. Termín vydání CD je naplánovaný na říjen, kdy zároveň odstartuje turné. Veškeré info můžou lidi sledovat na našem webu reflexy.cz a Facebook stránkách Reflexy. Zatím mám pocit, že se lidi dočkají trochu rockovější tváře kapely než v minulosti.“

 

 

Pozor! Na Facebook stránkách kapely Reflexy běží soutěž o krásné ceny na megapárty v Horní Lidči 5. 7. 2019!

 

Zbývá jenom dodat, že akce startuje ve 21h vystoupením kapely GRYFIS v téměř původní sestavě, od 22.45 převezmou štafetu již zmiňovaní REFLEXY. Na všechny účastníky se těší pořadatelé obec Horní Lideč, jako samozřejmostí bude bohaté občerstvení a skvělé prostředí.

 

-pr článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA