Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Memoriál Františka Strnada byl vylosován

date_range 02.Srp, 2013 featured_play_list Aktuality

 

V sobotu 3. 8. 2013 se uskuteční od 8.00 hod. v Lipině u Valašských Klobouk šestý ročník Memoriálu Františka Srnada v malé kopané. Do turnaje v malé kopané je letos přihlášeno rekordních 17 týmů a z toho hned 3 ze Slovenska, když prvenství z loňského ročníku obhajují klobučtí Žebráci. V polovině týdne proběhlo losování a týmy byly zařazeny do čtyř základních skupin, odkud dva celky postupují do čtvrtfinálových bojů. Mezi nasazenými mužstvy byli Žebráci, Ptáček team, Kapličkáři A a slovenský celek Real Lúky pod Makytou, když v D skupině hrát bude pět účastníků.

Je zde také připraven celodenní doprovodný program – ukázky techniky Policie ČR, záchranné služby, sboru dobrovolných hasičů, dále skákací hrad a jízdy na koních pro děti, vystoupení cimbálové muziky, country skupiny Karavana. Na 22.00 hod. je připraven ohňostroj a dále DISKOTÉKA DJ regionálních rádií. Hosty akce jsou zlínští hokejisté v čele s kapitánem Petrem Čajánkem a moderátor ČT Jakub Železný. Záštitu nad akcí převzal hejtman Zlínského kraje MVDr. Stanislav Mišák.

Tým Žebráci z Valašských Klobouk

Skupina A :
Ptáček team Slavičín
Polena
Alternátor Slavičín
Śtefánkovci (SK)

Skupina B:
Kapličkáři Lipina A
Zpiťaři Bohuslavice nad Vláří
Směska Slavičín
Luborča (SK)

Skupina C :
Žebráci Valašské Klobouky
Ultimate Brumov
Poteč
Šapito Valašské Klobouky

Skupina D :
Real Lúky pod Makytou (SK)
Srnečci Střelná
Santos Val. Klobouky
4P Invest Brumov
Kapličkáři Lipina B

-kos-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA