Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Memoriál Z. Miklase v nohejbale se vydařil

date_range 28.Pro, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Ve sportovní hale v Brumově-Bylnici proběhl v pondělí 27. prosince 2010 tradiční nohejbalový turnaj „Memoriál Zdeňka Miklase", nestora brumovského nohejbalu, který se konal pod záštitou paní Mileny Kovaříkové, radní Zlínského kraje.

Sportovního klání se zúčastnilo celkem 13 týmů z Moravy i Slovenska: Vlčnov-Mongolsko, Vracov A a B, Horné Srnie A a B, Bylnice, Vsetín-Kankunen, Vsetín-Pegas, Brumov A a B, Uherský Brod, Zlín-Stromáci a Slavičín.

Díky hráčům, kteří hrají převážně soutěž krajského přeboru, se letošní ročník vyznačoval velmi vysokou sportovní úrovní. Diváci si přišli na své a zvláště při finálovém utkání vytvořili výraznou skandující kulisu.

 

foto archiv pořadatelů    více fotek

 
Celkovým vítězem se nakonec stalo mužstvo Vracov „A", které v kvalitním finálovém zápase porazilo Brumov „A" těsně 2:1. Ani výrazný výkon brumovského smečaře nestačil na výbornou hru soupeřů. Zápas o 3. místo vyhrál Vsetín-Pegas nad týmem Vlčnov-Mongolsko. Po závěrečném renomé a udělení cen předala radní Kovaříková osobní cenu nejlepšímu hráči turnaje – Josefovi Hiclovi z týmu Vracov „A".

Děkujeme rozhodčím za korektní výkony, členům oddílu, v čele s Ing. Karlem Zemánkem za kvalitně připravenou akci a zajištění občerstvení pro hráče včetně služby první pomoci. Poděkování patří i Zlínskému kraji za výraznou finanční pomoc, díky které bylo možné turnaj tak kvalitně připravit a zorganizovat.

Zbyněk Raška
Jednatel nohejbalového oddílu

 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA