Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Město chce dělat propagaci s podnikateli

date_range 23.Kvě, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Čím více turistů místo navštíví, tím lépe se mají jeho obyvatelé. Návštěvník utratí za dopravu, služby, prohlídky i akce. Musí však vědět, co všechno město a okolí nabízí. Vedení vsetínské radnice uspořádalo setkání s místními podnikateli, které upozornilo na význam spolupráce a informovanosti o regionu. Přítomni byli také zástupci Centrály cestovního ruchu Východní Moravy, jež mají možnost komplexně Vsetín a okolí prezentovat.

Krajská obecně prospěšná společnost zveřejňuje články o regionu v přibližně devadesáti různých časopisech a magazínech. V loňském roce propagovala kraj zhruba tisícovkou textů. Doposud podporovaly z Valašska zejména Rožnov pod Radhoštěm a Velké Karlovice. Nyní je však centrála ochotna pomoci s reklamou Vsetínu.

 
„Hovořili jsme o důležitosti spolupráce s podnikateli, kteří by měli informovat Informační centra o všech akcích včetně gastroakcí, které pořádají. Městu je třeba udělat jednotnou kampaň. Můžeme zviditelnit i drobnosti jako jsou pítka v parku, plastika Planetka Vsetín, Poledník v parku a další," je názoru místostarosta Petr Kořenek.

Současně zmínil, že ve městě chybí levnější ubytování pro rodiny s dětmi. Řeč byla také o sázce na typicky valašské produkty – frgál, klobáska a slivovice, které by měl mít možnost turista na určitém místě ve městě ochutnat. Spojitost může mít i s partnerskými městy. Na návštěvy významných akcí by mohl jezdit pracovník, který by prezentoval gastronomické speciality naší oblasti v zahraničí.

„Chceme dát vědět, že Vsetín je to ideální místo, z nějž lidé dojedou na spoustu zajímavých míst a výletů. A že i samotné město má pro ně dobrou nabídku," doplnil místostarosta.

Marie Šidlová

 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA