Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Město má schránku na podněty a připomínky

date_range 31.Kvě, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Občané Valašských Klobouk budou mít novou možnost, jak vyjádřit svůj názor na jakoukoli oblast dění ve městě. Své podněty, připomínky, přání nebo poznámky budou moci anonymně vhazovat do schránky, která je umístěna při vstupu do budovy městského úřadu na Masarykově náměstí č.p. 189. Město ji zřídilo jako součást procesu zlepšování komunikace s občany a věří, že touto cestou získá zajímavé podněty, jejichž řešením následně přispěje ke spokojenosti obyvatel. 
 

Město Valašské Klobouky zřídilo schránku na podněty a připomínky občanů

 
„Město Valašské Klobouky se snaží o navázání užšího vztahu se svými občany už dlouhodobě, a to prostřednictvím různých dotazníkových šetření, průzkumů nebo anket. Schránkou chceme lidem nabídnout novou možnost, jak vyjádřit svůj názor či komentář. Budou jí také moci využít pro odevzdání dotazníků při třetím ročníku dotazníkového šetření jejich spokojenosti, které budeme realizovat v červnu," pověděl k novince starosta Dalibor Maniš. Jak podotkl, vedení města si váží každého vyjádřeného názoru a připomínky občanů chápe jako důležitý a velice cenný zdroj informací. V reakci na ně tak může činit k řešení jednotlivých otázek života ve Valašských Kloboukách odpovídající kroky.

„Schránka bude pro veřejnost přístupná v kteroukoli denní hodinu. Její obsah bude pravidelně vybírán a připomínky budou předány vedení města nebo příslušným odborům k řešení," informoval dále starosta. Příspěvky mohou jejich autoři podepsat, ale samozřejmě mohou také využít možnosti zůstat v anonymitě.

 
Lenka Zvonková
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA