Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Město oslaví 95. výročí vzniku státu

date_range 25.Říj, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Tradiční oslava vzniku samostatného československého státu se bude letos konat v pátek 25. října od 18 hodin. 95. výročí této významné historické události si připomeneme na Masarykově náměstí u Památníku československého vzájemnosti, dále u pamětní desky na nádvoří u tělocvičny TJ Sokol a vše završí koncert učitelů a žáků Základní umělecké školy Valašské Klobouky.

„Neměli bychom zapomínat, že založení samostatného a nezávislého státu sehrálo v našich novodobých dějinách obrovskou roli a umožnilo rozvoj demokracie. Srdečně proto zveme všechny naše občany i další návštěvníky, aby se zúčastnili oslavy výročí vzniku Československa a připomenuli si sled událostí kolem památného 28. října 1918," vyjádřil starosta města Valašské Klobouky Dalibor Maniš.

 Ilustrační foto   (archiv KVS Val. Klobouky)

První část programu se uskuteční na náměstí od 18 hodin. Děti si mohou přinést lampióny. Poté se přesuneme k sokolské tělocvičně, kde budou u pamětní desky položeny věnce a květiny. Od 19 hodin je pro návštěvníky i ostatní milovníky hudby připraven koncert v kostele Povýšení svatého Kříže. Vystoupí žáci a učitelé místní základní umělecké školy.

  Pozvánka na koncert ZUŠ v kostele Povýšení sv. Kříže

Sandra Novotná Kollerová

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA