Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Valašské Klobouky rozdají obyvatelům 300 sazenic balkonových květin

date_range 10.Kvě, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Obyvatelům město rozdá po třech sazenicích, foto: archiv města Val. Klobouky

Také letos se mohou obyvatelé městské památkové zóny těšit na tři sazenice balkonových květin, které jim pro jejich výsadbu věnuje město Valašské Klobouky. Osázením květináčů do svých oken, balkonů či zahrádek mohou podpořit upravený vzhled a přívětivou atmosféru klobouckých ulic. Výdej sazenic bude probíhat ve středu 13. května od 13 do 17 hodin a ve čtvrtek 14. května od 13 do 15 hodin na zahradě radnice.

 

„Už pátou sezónu lidem darujeme symbolické tři sazenice jako základ pro jejich květinovou výsadbu, která zpříjemňuje návštěvníkům i obyvatelům dojem z našeho města. Na výběr opět dostanou mezi sazenicemi muškátů a petúnií. Pro bezplatný odběr bude stejně jako dříve stanovena podmínka, že květiny mají být pěstovány na veřejně viditelném místě, tedy například na balkoně, předzahrádce nebo okně do ulice,“ uvedl místostarosta Karel Ptáček a dodal, že pro domácí výsadbu obyvatel budou připraveny tři stovky sazenic.

 

S ohledem na aktuální epidemickou situaci bude při výdeji květin zapotřebí, aby lidé přicházeli v rouškách, použili u vstupu dezinfekci a dodržovali vzájemné rozestupy.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA