Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Město se uchází o Sběrný dvůr roku 2015

date_range 27.Čvc, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Byli jste při návštěvě sběrného dvora spokojeni? Vyhovuje vám jeho otevírací doba a poskytované služby? Má pro vás obsluhující personál nejen pohotovou radu a pomoc, ale třeba i milé slovo? Pak můžete Sběrný dvůr Valašské Klobouky podpořit v celorepublikové soutěži vyhlášené společností ASEKOL. A možná k tomu ještě vyhrajete i některou z hodnotných cen.

„O úspěchu v soutěži rozhodují sami občané, kteří mohou konkrétní sběrný dvůr podpořit hlasováním na webových stránkách www.sberne-dvory.cz. Body od 1 do 5 se hodnotí dostupnost dvora pro veřejnost, pořádek, otevírací doba, ochota obsluhy a rozsah odebíraných komodit. Pokud jsou návštěvníci valašskoklobouckého sběrného dvora s jeho provozem spokojeni, mohou mu zde dát svůj hlas," oslovila veřejnost referentka odboru životního prostředí Martina Poláchová.

 Sběrný dvůr ve Valašských Kloboukách (foto archiv MěÚ)

Hlasování probíhá od poloviny července do konce října. Mezi 1279 sběrnými dvory v celé republice se pak budou vyhlašovat výsledky dvou kategorií, pro města do 10 tisíc obyvatel a města nad tuto hranici. Vítězné dvory získají finanční odměnu pro svůj rozvoj. Věcné ceny pak čekají na hlasující, kteří se zúčastní slosování. Vyhrát mohou jednu ze tří powerbank nebo dotykový mobilní telefon.

Lenka Zvonková

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA